فروش کولر گازی دست دوم و کارکرده

فروش کولر گازی دست دوم و کارکرده

 

مقاله ای جهت راهنمایی دوستانی که قصد خرید کولر گازی دست دوم را دارند.

09120229533       09101996024

قبل از خرید کولر گازی دست دوم مطالب زیر را مطالعه فرمایید تا خرید مطمئن تر و بی دردسری داشته باشید و در دام افراد سود جو و کلاهبردار نیفتید.

 

آیا میدانستید هزینه تعمیرات کولر گازی نسبتا بالا میباشد؟

آیا خرید کولر گازی دست دوم درست است یا نه ؟

در چه مواردی خرید کولر گازی دست دوم به نفع خریدار است و در چه مواردی خرید کولر گازی دست دوم به ضرر خریدار میباشد ؟

 

با توجه به افزایش گرمای هوا در سالهای اخیر ، مردم جهت فراهم آوردن شرایط آسایش ، استقبال زیادی از  خرید کولر گازی انجام میدهند که کاملا منطقی است.

 

هزینه های کولر گازی شامل 3 مورد میباشد که عبارتند از:

1 هزینه اولیه (خرید کولر گازی)

2 هزینه تعمیر و نگهداری کولر گازی

3 هزینه مصرف برق کولر گازی

 

بعضی از افراد به خاطر اینکه مبلغ کمتری برای خرید کولر گازی هزینه کنند اقدام به خرید کولر گازی دست دوم یا همان کولر گازی استوک می نمایند که در مواردی به صرفه خریدار میباشد و در موارد دیگر به ضرر خریدار است و مجبور است هزینه های بالایی جهت تعمیر کولر گازی پرداخت کند.

میخواهیم ببینیم در چه مواردی خرید کولر گازی دست دوم به نفع خریدار میباشد.

کاملا آشکار است خریدار کولر گازی در صورتی موفق است که همه سه موارد بالا به نفعش باشد که امری بعید است پس بهترین را انتخاب میکنیم.

اگر شما دوست عزیز کولر گازی دست دوم را که میخواهید خریداری کنید برند معروف و اصلی است مانند اجنرال اصلی ، میتسوبیشی اصلی ، گری اصلی و ... ارزش خرید را دارد.

به شرطی که فروشنده زمان خرید توسط فاکتور فروش به شما اطمینان بدهد کمپرسور داخل آن اصل بوده و تعویض نشده است.( حتما این مورد در فاکتور خرید شما ذکر گردد.)

اگر کولر گازی که قصد خرید آنرا دارید ، برند خوبی دارد و اصل نیز هست دارای مصرف برق پایینی بوده و هزینه تعمیر و نگهداری آن پایین خواهد بود در عین حال شما از خنکی بهتری بهره مند خواهید شد.

فروش کولر گازی دست دوم

 

فروش کولر گازی استوک

تصاویری که در بالا مشاهده میفرمایید کولر گازی میتسوبیشی اصل با ظرفیت 24000 واقعی بوده یعنی از کمپرسور 24000 واقعی در آن استفاده شده که دارای مصرف برق کمتری نیز میباشند.

حال در تصویر پایین کولر گازی را مشاهده میفرمایید که روی پنل آن نوشته شرکت ال جی را دارد و روی مشخصات آن ظرفیت 30000 ثبت شده است.

کولر گازی اسپلیت دست دوم

 

1 - شرکت ال جی تا امروز پنلی به این شکل تولید نکرده و آرم ال جی روی کولر گازی ساختگی بوده و با برچسب چسبانده شده.

2 - روی برچسب مشخصالت این کولر نوشته شده بود اینورتر ، درحالی که بعد از بررسی مشخص شد این کولر گازی اصلا اینورتر نمیباشد.

3 - کندانسور این کولر گازی توسط متخصصین شرکت باز شده و کمپرسور آن مورد بررسی قرار گرفت مشخصات این کمپرسور با استاندارد جهانی تولید کمپرسورهای تراکمی شرکت توشیبا مطابقت داده شد و نتیجه این شد که به جای استفاده از کمپرسور 30000  در این کولر از کمپرسور با ظرفیت 26000 استفاده شده است.

لذا نتیجه میگیریم در صورت خرید کولر گازی دست دوم ، از متخصص این امر راهنمایی بگیریم.

نتیجه دوم : اینکه جهت خرید کولر گازی دست دوم ، مارکها و برندهای معروف و اصل خریداری شود.

تعویض کمپرسور یک کولر گازی با ظرفیت 24000 حدودا یک میلیون تومان هزینه خواهد داشت لذا موقع خرید ، از صحت عملکرد کمپرسور کولر گازی و سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

خرید کولر گازی نو و آکبند نیز همانند خرید کولر گازی دست دوم نیاز به بررسی و تخصص دارد. متاسفانه تقریبا 99 درصد کولر گازیهایی که از مرزهای کشور بصورت غیر قانونی وارد میشوند همگی دارای ظرفیت غیر واقعی بوده و فقط تولید یک کارخانه هستند با مارکهای مختلف.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده فرمودید کولر گازی بی کیفیت و ظرفیت غیر واقعی با نام شرکت ال جی فروخته شده بدون اینکه روح خریدار از این کلاهبرداری خبر داشته باشد.

کولر گازی آکبند دارای گارانتی میباشد با اینکه خریدار مبلغ زیادی برای خرید کولر گازی پرداخت میکند ولی مطمئن است که کمپرسور آن تعویض نشده و یا چند سالی بدون درد سر کار خواهد.

سخن آخر : خرید کولر گازی دست دوم کار عاقلانه ای میباشد به شرطی که یک برند خوب و از فردی متخصص خریداری گردد. اگر برند خوبی خریداری شود و کولر گازی دست دوم خریداری شده ابتدای شروع فصل گرما شستشو و سرویس شده و مقدار گاز آن چک شود این کولر گازی مطمئن باشید سالیان سال با مصرف برق پایین و با سرمایش عالی کار خواهد کرد.

 

 

فروش کولر گازی دست دو و استوک و کار کرده در حد نو

فروش کولر گازی استوک میتسوبیشی اصلی

کاملا اصلی و با کمپرسور ارجینال

فروش کولر گازی دست دوم اجنرال اصلی

فروش کولر گازی دست دوم کریر اصلی

فروش کولر گازی دست دوم میتسو بیشی اصلی

فروش کولر گازی استوک ال جی

قیمت کولر گازی دست دوم

فروش کولر گازی کارکرده سامسونگ

تلفن تماس : 09120229533

 

دانستنیهای کولر گازی

 

   راهنمای خرید کولر گازی

   شارژ گاز کولر گازی

   طول استاندارد لوله کولر گازی

   سرویس کولر گازی

   ارورهای کولر گازی جنرال

   ارورهای کولر گازی ال جی

   ارورهای کولر گازی سامسونگ

   راهنمای خرید کولر گازی

   نحوه تنظیمات کولر گازی

   آموزش شارژ گاز کولر گازی

   روشهای کاهش مصرف برق کولر گازی

 

بازگشت