تعمیر کولر گازی در اسلامشهر

تعمیر کولر گازی در اسلامشهر و نصب کولر گازی در اسلامشهر بصورت کاملا تخصصی

ما تمامی خدمات پس از فروش کولر گازی اسپلیت را در اسلامشهر و مناطق اطراف آن انجام میدهیم.

 

شرکت آریا تهویه خدمات پس از فروش کولر گازی اعم از تعمیر کولر گازی ، سرویس کولر گازی و نصب کولر گازی در اسلامشهر را بصورت تخصصی انجام میدهد.

این شرکت با داشتن افراد متخصص در این زمینه ، حاضر است خدمات مورد نیاز شما را در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام دهد.

 

تلفن تماس: 09120229533       09101996024

 

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید یا مارک کولر گازی شما چیست.

اگر کولر گازی شما خراب شده یا نیاز به نصب کولر گازی و یا جابجایی کولر گازی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا ما این کار را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان برای شما انجام دهیم.

 

نصب کولر گازی در اسلامشهر:

آیا کولر گازی نو خریداری کرده اید و نیاز به نصب کولر گازی در اسلامشهر دارید؟

آیا قصد جابجایی کولر گازی خود را دارید؟

همکاران ما در شرکت آریا تهویه اماده اند تا نصب کولر گازی و یا جابجایی کولر گازی در اسلامشهر را بصورت کاملا تخصصی و در اسرع وقت انجام دهند.

چگونگی و نحوه نصب کولر گازی نقش بسیار بالایی در عمر و مقدار مصرف برق آن دارد لذا پیشنهاد میشود جهت نصب کولر گازی از افراد متخصص این کار و افراد حرفه ای بهره ببرید.

نصب کولر گازی در اسلامشهر

 

 

کولر گازی چیست؟

اگر بخواهیم نحوه کار کولر گازی را به زبان ساده برایتان توضیح دهیم باید بگوییم کولر گازی دستگاهی است که با استفاده از نیروی برق ، ماده ای را از حالت گاز به مایع و مجددا از حالت مایع به گاز تبدیل میکند. کولر گازی بوسیله این عمل ، میتواند گرما را از یک فضا گرفته و به فضای دیگر منتقل کند. با این کار کولر گازی میتواند گرما را از داخل اتاق گرفته و بوسیله گاز موجود در داخل خود به محیط بیرون منتقل کند. در نتیجه با تکرار این عمل ، به مرور زمان از مقدار گرمای اتاق کاسته میشود و ما احساس خنکی میکنیم.

تعمیرکار کولر گازی در اسلامشهر

 

در تصویر بالا دیاگرام یک کولر گازی اسپلیت را مشاهده میفرمایید. کولر گازی توسط لوله های آبی رنگ گرمای اتاق را گرفته و به گاز داخل لوله هل منتقل میکند.

در طرف دیگر گرما را توسط لوله های قرمز رنگ به محیط منتقل میکند. به این ترتیب باعث خنک شدن هوای اتاق میشود.

 

 

 

بازگشت