ژوئن 15, 2024
آغاز عملیات اجرایی مهم ترین پروژه شهری خرم‌آباد/این طرح تأثیر به سزایی در کاهش ترافیک د...


به گزارش ایلنا ، احمدرضا دالوند در حاشیه جلسه شورای فنی استان در جمع خبرنگاران ، با بیان اینکه موضوعات و مباحث فنی بر اساس بازدید ناظرین از پروژه‌ها در این شورا مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، اظهار کرد: در این جلسه مباحث فنی چهار پروژه چهارخطه الیگودرز-خان‌آباد، خرم‌آباد- کوهدشت، ساماندهی مسیر ورودی خرم‌اباد(گیلوران و میدان بهشت) و تقاطع غیرهمسطح شریعتی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.


وی افزود: بر اساس گزارش ناظرین و ارزیابی‌های انجام شده تذکرات لازم به پیمانکاران داده و پس از رفع نواقص در جلسه بعدی شورای فنی نتیجه کار گزارش داده می‌شود.


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان به پروژه تقاطع غیرهمسطح بلوار شریعتی خرم‌آباد اشاره کرد و با بیان اینکه این طرح حدود دو ماه‌ پیش توسط استاندار محترم کلنگ‌زنی شد، گفت: این طرح یکی از پروژه‌های مهم شهری خرم‌آباد به حساب می‌آید که تاثیر به‌سزایی در کاهش ترافیک دارد.


دالوند با بیان اینکه در این بازه زمانی دو ماهه تاسیسات زیربنایی مانند شبکه فاضلاب، آب و… که از محل اجرای پروژه عبور می‌کرد، جابجا شدند ، خاطرنشان کرد: اکنون قرارداد تقاطع غیرهمسطح بلوار شریعتی به پیمانکار ابلاغ شده و طی چند روز آینده کارگاه به صورت رسمی به قرارگاه خاتم‌الانبیا تحویل و عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.


وی تصریح کرد: قرارداد این پروژه ۱۸ ماهه است اما با توجه به جلساتی که با پیمانکار(قرارگاه خاتم‌الانبیا) برگزار شده به شرط تامین منابع مالی از طرف شهرداری خرم‌آباد زودتر از موعد به بهره‌برداری می‌رسد.


 


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *