ژوئن 16, 2024
اتوبوس‌های گروه بهمن، بهترین‌ها را برای زائران حرم رضوی عرضه می‌کنند


جلیل هاشمی، مدیرعامل شرکت اتوبوس‌سازی اِسنا (زیرمجموعه گروه بهمن) می‌گوید: «زائران حرم رضوی شایسته بهترین‌ها هستند؛ ما نیز مدرن‌ترین اتوبوس شهری روز ایران را که ماحصل زحمات کارگران و مهندسان کشورمان است، در شهر مقدس مشهد آزمایش کردیم و نظرات مدیران اتوبوسرانی مشهد، رانندگان، مسافران را جویا شدیم».

در همین رابطه مدیرعامل اسنا در پی ارزیابی محصول این شرکت در شهر مشهد گفت: «اتوبوس ۱۸ متری اسنا در یکی از پرازدحام‌ترین ایام زیارتی و مسافرتی مشهد، وارد خط منتهی به حرم امام رضا (ع) شد تا عملکرد آن در سخت‌ترین شرایط ارزیابی شود.» وی در همین رابطه افزود: «این اتوبوس‌ در روزهای گرم تابستان و ایام منتهی به یک مراسم مذهبی و در شرایطی که این شهر مملو از مسافر و زائر بود، عرضه شد و خوشبختانه کارآمدی اتوبوس و فناوری‌های آن رضایت‌بخش است». وی اضافه کرد: «اسنا از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن است و خدمات و کیفیت محصولات خود را با استانداردهای طراز اول این مجموعه ارائه می‌دهد».

این مدیر گروه بهمن در همین رابطه افزود: «براساس ارزیابی نظر مسافران و رانندگان، اتوبوس ۱۸‌متری اسنا عملکرد قابل‌قبولی داشته و حتی در گرم‌ترین ساعات روز نیز هوای داخل اتوبوس مطبوع و متعادل بوده است. پس از کیفیت هوا، وجود پورت‌های شارژ موبایل نظر زائران را جلب کرده بود».

اتوبوس‌های تولیدی اسنا مجهز به سیستم تصفیه هوا از طیف وسیعی از عوامل بیماری‌زا و همین‌طور پورت USB اختصاص هر صندلی برای شارژ موبایل است؛ این قابلیت مورد‌توجه بسیاری از مسافران قرار می‌گیرد و آنها تا مقصد می‌توانند تلفن همراه خود را شارژ کنند. به نظر می‌رسد پورت اختصاصی شارژ موبایل جزء پرکاربردترین قابلیت‌های آن برای مسافران باشد. براساس گزارش‌ها، سیستم سرمایشی این اتوبوس دمای ۳۶ درجه سانتیگرادی بیرون را به ۱۹ درجه در داخل اتوبوس رسانده است.

وی درباره بازخورد رانندگان این اتوبوس گفت: «بازخورد رانندگان در‌مجموع مثبت است. هدایت یک اتوبوس ۱۸‌متری کار سختی است اما اسنا با طراحی سیستم‌های شبیه‌ساز ۳۶۰ درجه و دوربین‌های متعدد داخل کابین، کار راننده را راحت کرده و دیدی همه‌جانبه به راننده می‌دهد تا خطری مسافران، عابران و وسایل نقلیه را تهدید نکند». مدیرعامل اسنا یادآور شد: «امیدواریم این اتوبوس‌ها در شهر مشهد به کار گرفته شوند؛ خدمت به عاشقان امام رضا(ع) افتخاری برای ماست و زائران حرم رضوی و تمام مردم ایران شایسته بهترین‌ها هستند و ما در شرکت اِسنا، بالاترین فناوری اتوبوس‌های شهری را در یک مجموعه کنار هم قرار دادیم تا مسافران و رانندگان از سفر خود لذت ببرند».

شرکت اتوبوس‌سازی اسنا از زیرمجموعه‌های گروه بهمن است که در حوزه تولید اتوبوس‌ فعالیت دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *