آوریل 16, 2024
احداث 3000 واحد مسکونی در بندر ماهشهر با حمایت بانک رفاه کارگران

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مراسم آغاز احداث این واحدها با حضور دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران و دکتر ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در بندر ماهشهر برگزار شد. 

مدیرعامل بانک رفاه کارگران طی سخنانی در این مراسم گفت: بانک رفاه با هدف ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در ساخت واحدهای مسکونی ویژه اسکان کارکنان شرکت پتروشیمی امیرکبیر مشارکت کرد. 

دکتر للـه‌گانی، افزود: بانک رفاه کارگران در حوزه مسئولیتهای اجتماعی اقدامات بزرگی انجام داده است و حمایت از تامین مسکن کارکنان پتروشیمی امیرکبیر نیز در همین راستا و هدیه‌ای از سوی این بانک به کارکنان این شرکت و مردم خونگرم بندر ماهشهر در هفته دولت است. 

 

وی تصریح کرد: استان خوزستان ظرفیتهای بسیار بزرگ اقتصادی دارد، اگرچه محرومیت‌ها و کاستی‌هایی نیز وجود دارد؛ بانک رفاه کارگران تلاش می‌کند به سهم خود در پروژه‌ها و طرح های اقتصادی این استان که باعث اشتغالزایی و رشد و رفاه بیشتر شهروندان می شود، مشارکت کند.

دکتر للـه گانی در ادامه به برخی از اقدامات بانک رفاه کارگران در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اشاره و از حضور اثربخش در مناطق کم برخوردار کشور و مشارکت در طرح های آب‌رسانی ، ساختن راه های ارتباطی، خانه های بهداشت و مدرسه، حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی، مشارکت در طرح‌های ملی محرومیت زدایی و …. به عنوان برخی از این اقدامات نام برد.

وی درپایان اظهار داشت : از جمله افتخارات بانک رفاه کارگران خدمت‌رسانی مناسب به بازنشستگان، مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی و کارگران زحمت‌کش کشور است که در سال‌های اخیر سعی شده این خدمات از تنوع و گستردگی بیشتری برخوردار باشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان زمین و مسکن نیز طی سخنانی در این مراسم گفت: مشارکت بانک رفاه کارگران در ساخت مسکن ویژه اسکان کارکنان شرکت پتروشیمی امیرکبیر اقدام ارزشمندی است که امیدواریم سایر بانک ها و صنایع دیگر مستقر در بندر ماهشهر نیز در این زمینه اقدامات مقتضی را داشته باشند.

دکتر ارسلان مالکی افزود: امروز به همت و مشارکت بانک رفاه کارگران و با اراده و پیگیری های لازم در دولت مردمی سیزدهم کلنگ احداث 3000 واحد مسکونی ویژه اسکان کارکنان شرکت پتروشیمی امیرکبیر در قالب طرح نهضت ملی مسکن به زمین زده شد که امیدواریم سایر بانک ها و صنایع به ویژه صنایع پتروشیمی مستقر در بندر ماهشهر نیز در این طرح مشارکت کنند. 

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: برای تحقق قانون جهش مسکن امکانات دولت به تنهایی کافی نیست و باید همه بانک ها، سازمان ها و نهادها با همراهی و همکاری یکدیگر در این مسیر حرکت کنیم. مشارکت بانک رفاه کارگران در این پروژه قابل‌تقدیر است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر نیز طی سخنانی در این مراسم، گفت: این شرکت گام های مؤثری در حوزه مسئولیت های اجتماعی برداشته است و پروژه احداث 3000 واحد مسکونی ویژه اسکان کارکنان شرکت پتروشیمی امیر کبیر نیز در همین راستا اجرا می‌شود که با مشارکت بانک رفاه کارگران عملیاتی می‌شود. 

مهندس سعید صادقی افزود: از ابتدای سال جاری با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بندر ماهشهر حدود 1000 دستگاه سرمایشی توسط این شرکت خریداری و بین نیازمندان توزیع شد. همچنین، کلنگ زنی احداث بیمارستان سوانح و سوختگی در این شهرستان از دیگر اقدامات این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی است.

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در پایان گفت: با این اقدام شرکت و حمایت و مشارکت بانک رفاه کارگران امیدواریم سایر شرکت های پتروشیمی فعال در منطقه نیز در نهضت ملی مسکن مشارکت و حضور مؤثری داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *