ژوئن 20, 2024
انعقاد تفاهم نامه سه جانبه شرکت گاز استان فارس با سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی استان فارس

آئین امضای تفاهم نامه سه جانبه شرکت گاز استان فارس، سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی استان فارس با حضور جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.
به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی اکبر میدان شاهی مدیر عامل شرکت گاز استان فارس گفت: این تفاهم‌نامه در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت منعقد شده و در قالب آن منازل مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی با تامین هزینه ها از سوی شرکت گاز استان فارس بطور رایگان لوله‌ کشی داخلی خواهد شد و از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس افزود: اعتبار این پروژه از محل سفر رئیس جمهور به استان فارس، 18 میلیارد تومان در نظر گرفته شده که پیش بینی می‌شود تعداد ۱۰۰۰ مددجوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی استان تحت پوشش این طرح قرار بگیرند.
وی گفت: بر اساس ضوابط ابلاغی این مددجویان برای یک مرحله از پرداخت هزینه اشتراک گاز نیز معاف می شوند.

میدان شاهی همچنین بر ضرورت هماهنگی سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی با شرکت گاز استان، به منظور عملیاتی شدن هر چه سریعتر این طرح و بهره‌مندی یک هزار مددجو استان از نعمت گاز طبیعی تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از سازمان نظام مهندسی استان و اتحادیه صنف تاسیسات مکانیکی استان نیز خواست تا در این امر خیر مشارکت نموده تا امکان افزایش تعداد یک هزار مددجو فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *