ژوئن 16, 2024
برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان در شیراز / حضور فعالان صنعت ساختمان از 10 استان کشور      ...


به گزارش ایلنا، محسن نهاوندی در جمع خبرنگاران گفت: بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان فارس، با حضور فعالانی از 10 استان کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شیراز برپا می شود.


وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه کل فضای درونی را اشغال کرده است، افزود: ما کمبود زیر ساخت داریم و نیاز است دولت کمک کند تا سالن‌های جدید احداث شود.


مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس همچنین با اشاره به اینکه این نمایشگاه در بیش از هشت هزار متر مربع فعال خواهد بود، اضافه کرد: از تجار خارجی عراقی، عمانی و حوزه CIS دعوت کردیم تا در این نمایشگاه حضور یابند.


نهاوندی از حضور ۱۰ استان کشور در این نمایشگاه خبر داد و با یادآوری این مطلب که محور کار ما معرفی تولیدات داخلی با قیمت مناسب است، افزود: قیمت این اجناس ۳۰ درصد کمتر از کالای مشابه خارجی است.


وی با تصریح اینکه نمایشگاه در فضایی به مساحت بیش از ۸ هزار متر مربع برگزار می شود، افزود: این نمایشگاه شامل بخش‌های مختلف شیرآلات، تهویه، سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی، بالابر و… است.


 زیر ساخت‌های نمایشگاه‌های فارس توسعه پیدا کند 


مجری نمایشگاه صنعت ساختمان فارس هم گفت: نمایشگاه بیست و پنجم صنعت ساختمان با بیش از ۸ هزار و صد مترمربع غرفه مفید در بیش از ۲۰ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی ایجاد شده است.


هادی رسول‌اُف، اضافه کرد: غرفه‌ها و تولیدکنندگان به نتیجه رسیده اند‌ که در این رکود ساخت و ساز بخش نمایشگاهی بهترین فرصت برای تعامل با سازندگان و انبوه سازان است.


وی با اشاره به اینکه ۷۰ شرکت متقاضی وجود دارد که ظرفیت به آنها نرسیده است، افزود: اگر زیر ساخت‌های نمایشگاه‌های فارس توسعه پیدا کند به لحاظ کیفی این قابلیت وجود دارد که بحث افزودن متراژ و غرفه‌های را داشته باشیم.


رسول‌اُف با تاکید بر اینکه برنامه های جنبی و ارزش افزوده برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: سمینار صادرات به روسیه و کشورهای CIS را برگزار  می کنیم و در روزهای دیگر هر روز سه کارگاه آموزشی برگزار می شود.


رسول‌اُف با تصریح اینکه هیئات‌ تجاری خارجی هم در این نمایشگاه حضور می‌یابند، افزود:‌ برای تبلیغ این نمایشگاه علاوه بر استفاده از ظرفیت ۲۰ پل هوایی در شیراز در ۱۵۰ پیج تخصصی صنعت ساختمان و بیش از ۷۰۰ گروه واتس آپی در فضای مجازی نیز تبلیغات نمایشگاه مذکور انجام شده است.


مجری نمایشگاه ساختمان فارس افزود: ۱۰۴ غرفه از استان‌های فارس، تهران، اصفهان، یزد، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، قم، مرکزی و همدان در زیر گروه‌های مختلف صنعت ساختمان در پنج سالن در این نمایشگاه فعالیت خواهند شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *