آوریل 15, 2024
خبرگزاری سیناپرس

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در هفتمین نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی، آذر ماه امسال با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در پارس جنوبی- عسلویه برگزار می‌شود.

در این پاویون که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و طی روزهای ۱۹ تا ۲۲ آذر ماه امسال برپا می‌شود، شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی به عرضه محصولات و نمایش توانمندی‌های خود در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می‌پردازند.

در نمایشگاه ساخت داخل (بازار تکنولوژی و نوآوری) نفت، گاز و پتروشیمی، فروشندگان تکنولوژی فرصت می‌یابند تا ایده‌ها و تکنولوژی‌های خود را به معرض نمایش گذاشته و برای آنها اقدام به بازاریابی کنند. از طرفی این امکان نیز وجود دارد که متقاضیان تکنولوژی، تقاضاهای خود را مطرح کرده و به این صورت قدرت انتخاب بالاتری در بین گزینه‌ها داشته باشند.

این رویداد از بخش‌های بالادستی، میان‌دستی و پایین‌دستی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تشکیل شده که شامل تجهیزات مکانیکی، تاسیسات مکانیکی، مواد، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، برق و الکترونیک، مواد شیمیایی، فرایند، محیط زیست و HSE، فناوری اطلاعات، خدمات فنی مهندسی، تجهیزات و مواد حفاری، خدمات فراساحلی، خدمات مدیریتی و سیستم‌های سازمانی است.

علاقه‌مندان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در هفتمین نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی می‌توانند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانیghazal.inif.ir  ثبت‌نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۶۶۸۷۱۲۵۹ -۰۲۱ داخلی ۱۰۱ تماس بگیرند.

مهلت ثبت درخواست برای حضور در این نمایشگاه، روز جمعه ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ خواهد بود.

به گزارش سیناپرس به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *