ژوئن 15, 2024
خبرگزاری سیناپرس

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع از ۱۳ تا ۱۶ مهر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.

در این پاویون که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود، شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی به عرضه محصولات و نمایش توانمندی‌های خود می‌پردازند.

سیستم‌ها و تجهیزات گرمایشی، سیستم‌ها و تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع، تجهیزات سردخانه‌ای و برودتی، انواع تجهیزات تأسیساتی، رادیاتور، پمپ، فیلتر، شیرآلات، انواع لوله و اتصالات، تجهیزات الکترونیکی و سیستم‌های اتوماسیون، گروه‌های خدماتی و پیمانکاری، محورهای اصلی این نمایشگاه هستند.

علاقه‌مندان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع می‌توانند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۹۴۴۳۶۰۱۱۷ تماس بگیرند.

به گزارش سیناپرس به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، مهلت ثبت درخواست برای حضور در این پاویون، روز جمعه ۱۰ شهریور ماه جاری خواهد بود.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *