ژوئن 20, 2024
بیش از 248 هزار مشترک فارس مشمول پاداش صرفه جویی شدند


مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان:
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: از ابتدای شروع برنامه های مدیریت مصرف درخرداد تا پایان مرداد سال جاری بیش از 248هزار مشترک خانگی استان فارس مشمول دریافت قبض برق رایگان و پاداش صرفه جویی مصرف برق شدند.


به گزارش ایلنا، حمیدرضا کریمی فرد با اعلام این خبر افزود: با مشارکت30 درصدی مشترکان برق خانگی استان در طرح سراسری پاداش 20 برابری صرفه جویی مصرف برق وزارت نیرو، از ابتدای شروع این طرح تا پایان مردادماه جاری بیش از275میلیارد ریال به عنوان پاداش در قبوض مشترکان همکار در بخش خانگی، اعمال شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه مشترکان تا پایان شهریور همچنان فرصت برای بهره مندی از پاداش 20 برابری را دارند، اظهار داشت: مشترکان پُرمصرف هم می توانند با کاهش مصرف برق در مقایسه با دوره قبل خود از پاداش صرفه جویی بهره‌مند شوند.

کریمی فرد، به برخی راهکارها برای کاهش میزان برق مصرفی خانوار اشاره کرد و بیان داشت: خاموش کردن لامپ‌های اضافی، خاموش کردن تلویزیون در زمان‌هایی که نیازی به استفاده از آن نیست، قرار دادن درجه کولرهای آبی روی دور کند، تنظیم دمای سیستم‌های سرمایشی و اسپیلت ها بر روی ۲۴ درجه سانتیگراد (دمای آسایش) و… از جمله راهکارهای ساده اما موثر در کاهش میزان مصرف برق مشترکان به شمار می‌رود.

وی در خاتمه با قدردانی از همراهی مطلوب مشترکان شهرستان‌های استان فارس در بخش های مختلف خانگی، کشاورزی، تجاری، صنعتی و اداره ها در زمینه مدیریت مصرف ابراز امیدواری نمود این همکاری و تعامل در جهت تامین برق مطمئن و پایدار تا پایان تابستان و گذر از ایام اوج بار ادامه داشته باشد.


نرم افزار موبایل ایلنا

نرم افزار موبایل ایلنا

نرم افزار موبایل ایلنا


تلگرام خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *