دسامبر 11, 2023
ثبت بیش از ۱۹ میلیون نفر شب اقامت مسافران نوروزی در مازندران


به گزارش خبرگزاری ایلنا، صادق برزگر با بیان اینکه از ۱۶ اسفند سال گذشته تا دوازدهم فروردین سال جاری ۱۹ میلیون و ۳۰۱ هزار و ۴۹ اقامت شب در اقامتگاه‌های رسمی، غیر رسمی و اضطراری در مازندران، گفت: تعداد اقامت کننده‌های دوازدهمین روز تعطیلات نوروز سال جاری را ۹۹۴ هزار و ۱۵۸ اقامت شب و ۵۸ مورد بازدیدهای نظارتی در این استان اعلام کرد.


وی افزود: مسافران و گردشگران در هتل‌ها، اقامتگاه‌های سنتی، مهمانپذیر، هتل آپارتمان، اقامتگاه بوم‌گردی، هتل بیمارستان‌ها، هتل بوتیک سنتی، متل‌ها، خانه مسافر، اقامتگاه‌های موقت، تاسیسات اقامتی وابسته به وزارت آموزش و پرورش و سایر مراکز اقامتی اسکان یافتند.


مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران مجموع بازدیدهای نظارتی از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران‌ها و مراکز پذیرایی و بین راهی را هزار و ۲۸۱ مورد از آغاز ستاد تا یازدهمین فروردین اعلام کرد.


برزگر گفت: از آغاز ستاد اجرایی خدمات سفر تا یازدهمین فروردین سال جاری ۸۶ فقره تشویق، ۱۳۸ فقره تذکرات و ۵۶ مورد اخطار کتبی به مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز پذیرایی ارائه شد.


مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران کل بازدید از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی ، توریستی، صنایع دستی و موزه از آغاز ستاد اجرایی خدمات سفر تا یازدهم فروردین سال جاری را ۱۰ میلیون و ۱۴۹هزار و ۸۵۴ نفر اعلام کرد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *