جولای 16, 2024
خط و نشان المشاط برای آمریکا / پاسخ به جنایت‌تان حتمی است

المیادین گزارش داد، رییس شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد که اگر آمریکا قاتلان نیروهای یمنی را تحویل یمن ندهد پاسخ به این جنایت بدون شک به انجام خواهد رسید.

المشاط ادامه داد: آمریکا بهای هدف قراردادن نیروهای دریایی یمن را پرداخت خواهد کرد و با این کار دری را به روی خود گشود که هرگز قادر به بستن آن نخواهد بود.

رییس شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به سیاست یمن در هدف قراردادن کشتی‌های مرتبط با رژیم صهیونیستی افزود: کشتی‌های مرتبط با رژیم اسرائیل هرگز از دریای سرخ نخواهند گذشت.

وی در ادامه ضمن اشاره به تاثیرها نبرد جاری یمن با رژیم صهیونیستی گفت: این نبرد افق را به شکلی چشم‌گیر در سطوح ملی و منطقه‌ای خواهد گشود.

المشاط با اشاره به شرایط تحقق صلح در منطقه تاکید کرد: صلح با توقف جنایت‌های روزانه در غزه، حمله‌های رژیم صهیونیستی و تروریسم آمریکایی حامی آن محقق خواهد شد.

کمی پیش‌تر نیز مجلس نمایندگان یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما مغالطه‌ها و دروغ‌های خلاف واقعی را که پیرامون رخ‌دادهای دریای سرخ در بیانیه ائتلاف آمریکایی آمده است رد می‌کنیم.

این نهاد یمنی تاکید کرد: ما نسبت به تداوم سیاست استانداردهای دوگانه و اجرای گزینشی قوانین بین‌المللی و حقوق بشری در جهت منافع رژیم صهیونیستی ابراز انزجار می‌کنیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما بر توجه و پافشاری خود نسبت به امنیت دریانوردی در منطقه تاکید می‌کنیم و تنها کشتی‌هایی که به سوی بندرهای فلسطین اشغالی در حرکت هستند تا زمان برقراری آتش‌بس در امنیت نخواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *