دسامبر 2, 2023
شگفتانه کرمان موتور برای خریداران شاسی بلندهای شهری


به گزارش ایلنا، سرانجام انتظارها به سر رسید و شگفتانه کرمان موتور برای خریداران شاسی بلندهای شهری، معرفی شد؛ KMCX5 یکی از جدیدترین تولیدات این خودروساز محسوب می‌شود که به واسطه طراحی بسیار مدرن چهره و همچنین نمای مجلل کابین به همراه برخورداری از امکانات روز و توان فنی مناسب، می‌تواند در اولویت خریداران شاسی بلندهای شهری میان‌قیمت در بازار ایران قرار بگیرد.

کرمان خودرو در مورد مشخصات رسمی این خودرو، اطلاعات تازه ای منتشر کرده است.

KMCX5از یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ مجهز به سامانه تزریق مستقیم سوخت TGDi قدرتی برابر ۱۷۲ اسب بخار و نهایت گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر دریافت می‌کند.

این میزان گشتاور از دور موتور ۱۸۰۰ دور دردقیقه می‌تواند شتاب اولیه‌ای را در اختیار رانندگانی که به دنبال یک شروع هیجان انگیز هستند، قرار دهد. ضمن آنکه موتور کی ‌ام ‌سی x5 به کمک یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک دوکلاچه DCT نیروی خود را به چرخ‌های جلو می‌رساند.

کراس اوور جوان پسند

آنچه این خودرو را جوان پسند می‌کند یک ترکیب فنی روی اتاق کی ‌ام ‌سی ایکس ۵، است که می‌توان انتظار شتاب صفر تا 100 کمتر از ۱۰ ثانیه را از این کراس اوور مونتاژی به ارمغان آور است که برای یک خودرو خانوادگی در این کلاس کاملا مطلوب است.

وزن کی ام سی ایکس ۵ معادل ۱۵۶۰ کیلوگرم است که سوخت خود را یک باک ۵۵ لیتری دریافت می‌کند. کرمان موتور سیستم تعلیق جلو این خودرو را مستقل مکفرسون و در عقب از گونه نیمه مستقل محورپیچشی اعلام کرده است.

از نظر امکانات و تجهیزات نیز این خودرو حرف های بسیاری برای گفتن دارد به طوری که تجهیزات متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد؛ که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

حس حضور در یک ارکستر سمفونی زنده

براساس اعلام کرمان خودرو با سیستم صوتی KMC X5 شما حس حضور در یک ارکستر سمفونی زنده را تجربه خواهید کرد؛ امکانات سیستم صوتی این خودو اینگونه اعلام شده است؛

سیستم صوتی شامل 10 بلندگو و یک ساب ووفر

دارای نمایشگر مرکزی 12.8 اینچی

پشت کیلومتر دیجیتالی 7 اینچی

نورپردازی داخل بلندگو های جلو با قابلیت انتخاب از بین 10 رنگ مختلف

تهویه مطبوع الکترونیکی با پنل لمسی

کنسول میانی مجهز به سرد کن (coolbox)

اهرم تعویض دنده با عملگر الکترونیکی

صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی در 6 جهت به همراه گرمکن و حافظه

 

تجربه یک رانندگی متفاوت

براساس اعلام کرمان موتور امکانات زیر تجربه رانندگی آسان تر، راحت تر و ایمن را در اختیار خریداران این خودرو قرار خواهد داد؛

مجهز به دوربین 360 درجه

سیستم کنترل ایستایی در سربالایی HAC

هشدار چشمک زن چراغ عقب در هنگام ترمز ناگهانی ESS

سیستم پایش فشار باد تایرها (TPMS)

حافظه آینه های جانبی (متصل به حافظه صندلی راننده)

KMCX5 انتخاب نسل ها

خودرو S5 در سال ۱۳۹۳ با گیربکس دستی و موتور ۲۰۰۰ سی سی توربو شارژ به بازار عرضه گردید و پس از آن در سال ۱۳۹۴ نسخه اتوماتیک مجهز به گیربکس دوکلاچه این خودرو، روانه بازار شد. در ادامه در سال ۱۳۹۹ این خودرو با موتور ۱۵۰۰ سی سی TGDI به روز رسانی گردید.

این محصول با 103,828 دستگاه، رکورد دار تولید در بین محصولات کرمان موتور می باشد و در حال حاضر خودرو KMCX5 میراث دار کیفیت، رضایت و محبوبیت نسل قبلی با تغییرات ذیل است؛

افزایش قدرت موتور

اتوهلد

خروجی هوای ردیف دوم

نمایشگر مرکزی ۱۲،۸ اینچی

اضافه شدن دوربین ۳۶۰

اضافه شدن USB ردیف دوم

اهرم تعویض دنده با عملگر الکترونیکی

سرد کن کنسول میانی جلو

نور پردازی داخل بلندگو جلو

سانروف پانورامیک با قابلیت تشخیص مانع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *