دسامبر 2, 2023
معرفی بازار ابزار اهواز از نگاه رونیکس


خوزستان سال‌ها است که به شاهرگ اقتصاد کشور تبدیل شده است. وجود بزرگ‌ترین میادین نفت و گاز خاورمیانه و جهان، صنایع پتروشیمی، تاسیسات فولاد و ذوب آهن، مزارع کشت و صنعت، دسترسی به آب‌های آزاد و بین‌المللی همگی قابلیت‌هایی هستند که کمتر استانی از کشور نظیر آن را دارد.


پالایشگاه آبادان، مرکز صنایع پخش نفت و گاز خوزستان، پتروشیمی بندر امام، پتروشیمی ماهشهر، گروه ملی صنعتی فولاد ایران، شرکت فولاد خوزستان و سایر صنایع مانند کارخانه آرد اهواز و شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه، تنها مثال‌هایی از صنایع بزرگ این استان هستند. صنایع کوچک و کارگاه‌‌های نجاری، آهنگری و … متعددی نیز در این استان مشغول فعالیت هستند. تمام این ظرفیت‌ها، نیاز به ابزار را در این استان بیشتر از هر شهر دیگری برجسته کرده است؛ چراکه هرگونه پیشرفتی در صنعت، مستلزم استفاده از ابزار باکیفیت است.

پیشرفت صنعت ابزار موجب شکوفایی تولید، تحول در اشتغال‌زایی، جهش در وضعیت اقتصادی و نهایتا توسعه پایدار می‌شود. بنابراین، صنعت ابزار، پایه و اساس تولید صنعتی کارآمد است. مهم‌ترین هدف رونیکس به عنوان برندی پیشرو در صنعت ابزار کشور، ساخت و تولید ابزارآلاتی باکیفیت و متنوع است تا بتواند پاسخگوی نیازهای طیف گسترده مصرف‌کنندگان دنیای ابزار باشد و به پیشرفت تکنولوژی و صنعت کمک کند. در همین راستا و با توجه به لزوم استفاده از ابزار باکیفیت برای جهش در تولید صنعتی و نقش کلیدی استان خوزستان در صنعت و اقتصاد ایران، رونیکس از بازار ابزار خوزستان و اهواز غافل نمانده است.

بازار ابزار اهواز شاید در ظاهر بازاری سنتی به نظر برسد؛ اما فروشگاه‌های این بازار ابزاری به‌روز و متنوع را به علاقمند و شاغلین صنعت ارائه می‌دهد. خیابان طالقانی 2 یا همان خیابان 24 متری، محل بازار ابزار اهواز است. بازار ابزار اهواز سال هاست که میزبان برند رونیکس است و اگر قدمی در این بازار بزنید به آسانی می توانید شاهد تنوع ابزارآلات و محصولات رونیکس باشید.

رونیکس می‌تواند بخش مهمی از نیازهای صنعتگران شهر اهواز و استان خوزستان را برطرف کند. تولید ابزارآلات باکیفیت رونیکس موجب رونق صنایع بزرگ پالایشگاهی، فولاد، پتروشیمی و خودرو‌سازی تا صنایع ساختمانی و کارگاه‌های متوسط و کوچک مانند آهنگری، نجاری، کابینت‌سازی و صنایع مرتبط با چوب و فلز در استان خوزستان می‌شود. بیش از ۲۵۰۰ نوع ابزارآلات برقی، بادی، شارژی و بنزینی رونیکس به همراه بزرگ‌ترین بانک قطعات شامل ۳۴۰۰۰ نوع قطعه مختلف روانه بازار ابزار ایران می‌شود.

رو1 رونیکس در تمام استان‌های کشور و به‌ویژه استان خوزستان حضور فعال دارد.  ابزارآلات و قطعات ساخت رونیکس در بازار ابزارفروشی اهواز و صدها مغازه ابزار فروشی استان خوزستان عرضه شده و به دست مشتریان می‌رسند. رونیکس در حال حاضر در استان خوزستان دارای 11 نمایندگی خدمات پس از فروش و قطعات است تا فاصله خود را با مصرف‌کنندگان نهایی به حداقل برساند؛ چراکه از نقطه‌نظر رونیکس، مشتری پادشاه هست و هدف نهایی از تمام فعالیت‌های این برند، رضایت مشتری است. رونیکس با اشراف کامل بر اهمیت ارتباط بی‌واسطه بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان دنیای ابزار، فعالیت خود در استان خوزستان را تنها به این حد محدود نمی‌کند و همواره در تلاش است تا با گسترش فعالیت‌های خود، تامین هرچه بیشتر و سریع‌تر خواسته‌های مشتریان به روش‌های مختلف، با مخاطبان صنعت ابزار در این استان، ارتباط سازنده و پویا برقرار کند تا نیازهای آن‌ها را به بهترین شکل ممکن پوشش دهد.

حضور رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعت اهواز

صنایع بزرگ، متوسط و کوچک متعددی در اهواز، مرکز استان خوزستان مستقر هستند. به همین دلیل، اولین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعت اهواز، به میزبانی این شهر و با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های صنایع مختلف و ایجاد فضای تعاملی بین صنعتگران و بازرگانان از تاریخ ۳ تا ۶ آبان ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اهواز برگزار خواهد شد.

رونیکس نیز به‌عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، در این نمایشگاه حضور خواهد داشت تا بار دیگر با مشتریان، صنعتگران و عموم مردم بی‌واسطه ارتباط برقرار کند.

رونیکس از مردم خونگرم استان خوزستان، سازمان‌ها، صنایع مختلف، همکاران صنعت ابزار و تمام عزیزان علاقه‌مند به صنعت دعوت می‌کند تا از غرفه‌های این برند در نمایشگاه بین‌المللی صنعت اهواز ایران بازدید کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا

نرم افزار موبایل ایلنا

نرم افزار موبایل ایلنا


تلگرام خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *