آوریل 15, 2024
نوبت انتقام؛ اربیل، ادلب، تل آویو

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، محمد ایمانی، فعال رسانه‌ای در صفحه مجازی خود نوشت: این عملیات از ابعاد گوناگون مهم است؛ دو عملیات همزمان و نقطه زنی بی عیب و نقص با تلفات سنگین، هر چند از نظر فنی به چشم رصدگران نظامی خواهد آمد، اما به همان اندازه، اِشراف اطلاعاتی درباره اهداف، حائز اهمیت است. این که از فاصله چند صد تا 1280 کیلومتری، نقطه زنی کنید و تاسیسات امن کارگزاران شبکه ترور در منطقه -با قدرت تمام- شخم بخورد، پیغامی به سازمان دهندگان منطقه ای و فرا منطقه ای تروریسم است.

حمله موشکی امروز به پایگاه مهم موساد در اربیل عراق و مقر گروه های تروریستی در جبل السماق (ادلب سوریه)، با همه اهمیت و بی سابقه بودنش، یک دستگرمی اولیه برآورد می شود. مناطق راهبردی رژیم صهیونیستی، در صدر بانک اهداف عملیاتی قرار دارند و موشک های بالستیک نقطه زن همان گونه که توانستند بر سر فرماندهان تروریست ها در ادلب فرود آیند، قطعا به حیفا و تل آویو هم می رسند. این البته، غیر از موشک های هایپر سونیک و پهپاد های تهاجمی مرگباری است که در یک طراحی ترکیبی و چند ضلعی، به سمت صهیونیست ها -نه فقط از ایران بلکه جبهه های متوع- نشانه گیری شده اند.

همان گونه که در گذشته کسی فکر نمی کرد پایگاه ها و کشتی های تجاری و جنگی آمریکا و اسرائیل در منطقه هدف حمله قرار بگیرند و اتفاق افتاد، مجازات رژیم شرور صهیونیست هم قطعی است و به عنوان یک روند چند مرحله ای آغاز شده است. مجازات کاگزاران شبکه تروریستی وابسته به موساد و سیا، کارفرمایان شبکه را به حاشیه امنیت نمی برد، بلکه فقط سر آغاز انتقام از جنایتکارانی است که زندگی نکبت خود را روی موج جنایت و ترور یکطرفه (بزن و در رو) ساخته بودند اما حالا پای شان گیر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *