ژوئن 20, 2024
نوسازی مراکز معاینه فنی تهران آغاز شد


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، شادی مالکی درباره نوسازی مراکز معاینه فنی پایتخت توضیح داد: این نوسازی در راستای رعایت دستورالعمل ابلاغی پیاده‌سازی اصول آراستگی محیط کار شهرداری تهران با هدف اجرای الزامات مرتبط با ایجاد نظم و ترتیب و استانداردسازی، از مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین آغاز شده است و به‌زودی در سایر مراکز معاینه فنی این ساماندهی و مرتب‌سازی انجام خواهد شد.


مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران افزود: شهر تهران از بضاعت سه مرکز تک‌خطه معاینه فنی خودروهای سنگین برخوردار بوده که دو مرکز آن در توقفگاه‌های شرکت واحد مستقر هستند.


مالکی در خصوص برنامه‌ریزی انجام‌شده جهت پاکیزه‌سازی و انضباط‌بخشی مراکز معاینه فنی تاکید کرد: انجام این اقدام در چندین فاز برنامه‌ریزی شده است که بخشی از آن مربوط به جمع‌آوری و مرتب سازی اقلام غیرکاربردی در مراکز معاینه فنی، تامین لباس فرم متحدالشکل برای کلیه کارکنان مراکز معاینه فنی پایتخت، ساماندهی سالن انتظار مراجعین و تامین امکانات رفاهی برای ایشان است و همچنین نوسازی ابنیه، تاسیسات و تجهیزات نیز در دست اقدام است.


وی در خصوص نحوه ارزیابی اجرای آراستگی محیط کار نیز خاطرنشان کرد: چندین اکیپ در معاونت بهره‌برداری مجموعه به منظور کنترل مستمر مراکز معاینه فنی با هدف تداوم و حفظ وضعیت مطلوب تشکیل شده است. علاوه بر بحث نظارت سعی خواهد شد جهت نهادینه کردن فرهنگ نظم و ترتیب در کارکنان به عنوان یکی از ارکان اصلی فعالیت، اطلاع‌رسانی و آگاه‌بخشی‌های آموزشی در این خصوص نیز برای ایشان برنامه‌ریزی و انجام شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *