ژوئن 16, 2024
پیش‌نویس اسناد مناقصه پروژه حکم آباد قزوین بررسی شد


در کمیسیون مالی شورای شهر قزوین؛
در جلسه کمیسیون مالی، برنامه‌‎ریزی و سرمایه‌گذاری شورای شهر قزوین پیش‌نویس قرارداد سرمایه‌گذاری پروژه برج حکم آباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


به گزارش ایلنا، جلسه کمیسیون مالی، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری شورای شهر قزوین صبح امروز با هدف بررسی اسناد مناقصه پیش‌نویس پروژه حکم آباد در تالار مردم این نهاد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محاسبات مالی و اقتصادی پروژه ازجمله مجموع هزینه‌ها و آورده‌های سرمایه‌پذیر، شرح آورده شهرداری جهت سرمایه‌گذاری، ارزیابی قدرالسهم طرفین، توسط رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کارشناسان مربوطه تشریح شد.

ریزوندی در این باره گفت: این پروژه دارای کاربری مسکونی، اداری و تجاری است و در حال حاضر پنج سرمایه‌گذار برای تکمیل این پروژه و مشارکت اعلام آمادگی کرده‌اند.

رئیس این کمیسیون هم در ادامه با بررسی محاسبات مالی پروژه حکم آباد بر لزوم تسهیلگری در حوزه سرمایه‌گذاری تاکید کرد و گفت: باید طلسم شش ساله سرمایه‌گذاری در قزوین شکسته شود و از سوی دیگر نیز مباحث حقوقی در پروژه سرمایه‌گذاری مورد توجه قرار گیرد‌.

ولی چگینی خاطر نشان کرد: توجه به اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری نظیر سالن همایش، هتل و فضاهای تفریحی و سرگرمی در شهر قزوین توسط مدیریت شهری قزوین تاکید شده است.

وی در ادامه خواستار جذب سرمایه‌گذار ساختمان پزشکان در شهر قزوین شد و گفت: پیشنهاد می‌شود برای رفع ترافیک هسته مرکزی شهر و تجمع ساختمان پزشکان در یک نقطه شهر مطالعات قوی صورت گیرد و با بررسی جوانب کار بتوانیم پروژه جامعی را در حوزه ساختمان پزشکان داشته باشیم.

محسن حق شناس، نایب رییس این کمیسیون هم در سخنانی خواستار بررسی و دقت نظر بخش حقوقی پیرامون قرارداد سرمایه‌گذاری پروژه حکم آباد شد و گفت: باید مباحث حقوقی و تشریفات مناقصه، پیش نویس قرارداد از نحوه دعوت از سرمایه‌گذار و قرارداد به لحاظ حقوقی مورد ارزیابی قرار گیرد و در این حوزه کار کارشناسی دقیقی صورت گیرد.

مهدی‌خانی، عضو این کمیسیون هم در سخنانی بر لزوم بروزرسانی نقشه‌های تاسیسات ساختمان حکم آباد تاکید کرد.انتهای پیام/

نرم افزار موبایل ایلنا

نرم افزار موبایل ایلنا

نرم افزار موبایل ایلنا


تلگرام خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *