ژوئن 11, 2023
کولر گازی جی پلاس - فروشگاه لوازم خانگی خانه تک

اگر برای خرید کولر گازی درحال بررسی هستیدمیتواند یکی از گزینه های انتخابی شما جی پلاس باشد هر چند اگر بیشتر در مورد   کولر گازی جی پلاس  بدانید به احتمال زیاد آن را انتخاب می کنید .

چرا که این دستگاه علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و طراحی ویژه ای که دارد ، قابلیت های یک کولر گازی برتر را نیزدارا است و همین ویژگی ها باعث میشود یک انتخاب خیلی خوب برایتهویه ای محیط شما باشد.

در این مقاله فورشگاه اینترنتی خانه تک بر آن شده که ای نمحصول را به طور کامل معرفی کند.

سوال اصلی اینجاست ، در هنگام خرید  کولر گازی جی پلاس به چه نکاتی توجه کنید ؟

شاید بخواهید بهترین کولر گازی جی پلاس را شناسایی و خریداری نمایید.اما اینکه دقیقا کدام کولر گازی برای محیط شما بهترین سیستم تهویه به حساب می آید. پس از کارشناسی محیط شما مشخص می شود که میتوانید با مطالعه این مقاله “محاسبه کولر گازی و ضرورت انجام ظرفیت سنجی “آن را شناسایی کنید.

مدل های کولر گازی اینورتر جی پلاس :

کولر گازی های جی پلاس در مدل های زیر و ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000، 24000 ، 30000 تولید و عرضه شده است:

کولر گازی 18000 جی پلاس

کولر گازی 24000 جی پلاس

کولر گازی 30000 جی پلاس

هزینه

برای خرید کولر گازی باید به معیار های زیادی توجه کنید از مترژ خانه تان تا اینورتر بودن کولر گازی و یا سرمایش و گرمایش بودن آن ها مد نظر قرار میگیرند و با توجه به جدول زیر میتوانید قیمت دقیق این کولر گازی هارا مشاهده کنید

متراژ

قدرت موتور

قیمت(تومان)

20 الی 30 متر

9000

23,870,000

25 الی 35متر

12000

25,630,000

40 الی 50 متر

18000

32,500,000

50الی 60 متر

24000

43,120,000

60 الی 80 متر

30000

60,060,000

 

توجه فرمایید همه ی قیمت های موارد بالا اینورتر هستند به جز کولر گازی های 12000 در ادامه ی مقاله به توضیح کولر گازی های اینورتر میپردازیم.

توجه 2:موارد بالا برای مغازه و محل کار های پر تردد متفاوت میباشد و در محل کار های پر تردد کولر های گازی پر قدرت تری نیاز است

توجه 3:متراژ های بالا برای سقف های استاندارد میباشد و برای سقف های بلند نیاز به کارشناس دارد شما میتوانید با شماره ی 02134615 تماس بگیرید.

توجه 4 : هوای شرجی در در بهبود عملکرد کولر گازی شما تاثیر مثبت دارد.

نصب کولر گازی جی پلاس

برای نصب کولرهای گازی و راه اتدازی آن اقداماتی صورت میگیرد . در نظر داشته باشید قطعاتی که برای نصب کولر گازی استفاده میشود شامل هزینه می باشد و رایگان نیست.

در وب سایتخانه تکدر نظر داریم اقداماتی که برای نصب کولرگازی انجام می شود و قیمت وسایل نصب کولرگازی که نیاز است برای آن هزینه کنید را بپردازیم.

نصب کولرهای گازی مراحلی دارد که هر کدام از اهمیت خاصی برخوردار است و می بایست انجام شود و هر یک از این مراحل اضافی نیستند که برای صرفه جویی در نصب کولر گازی آنرا نادیده بگیرید و حتی امکان دارد

در آینده نزدیک به قطعات کولر گازی شما آسیب وارد کند و این خود شامل هزینه های گذاف برای تعمیر کولر گازی شامل شود.بعد از خرید کولر گازی مورد نیاز منزل یا محل کار خود با تماس با شرکت گارانتی مربوطه کارشناسان برای نصب آن مراجعه میکنند.

لازم به ذکر است کارشناسان نصب می بایست مراحل زیر را برای راه اندازی کولرگازی انجام دهند.

  • بررسی محیط و انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مکان براینصب پنل و موتور کولرگازی
  • اتصال پایه زمینی یا دیواری برای نصب یونیت بیرونی واتصال براکت نصب پنل کولرگازی
  • انجام سوراخکاری برای لوله‌کشی و کابل کشی بین دو دستگاه داخلی و بیرونی در صورت نیاز
  • انجام لوله‌کشی، عایق‌بندی آن و کابل‌کشی بین دو دستگاه و در صورت نیاز جوشکاری یا ایجاد خمیدگی در لوله‌ها، پرایمرکشی بر روی لوله‌ها و کابل‌ها، ایجاد تله روغن در لوله‌ها در صورت نیاز
  • تست نشتی گاز و وکیوم کردن لوله‌‌ها

کمپرسور هوشمند اینورتر کولرگازی جی پلاس:

نسل جدید کولرهای گازی یا اسپلیت ها کولرهای اینورتر هستند. که ممکن است مردم به کولرگازی های اینورتر کولرگازی های کم مصرف بگویند.

 

اما دلیل اینکه کولرهای اسپلیت اینورتر را به نام کولر گازی کم مصرف می شناسند چیست؟

در نسل قدیم کولرهای گازی یا اسپلیت‌ها با کمپرسور دور ثابت، عملکرد سیستم تنظیم دمای کولر بدین صورت بود که کاربر دمای موردنظر خود را روی اسپلیت تنظیم نموده و اسپلیت یا کولرگازی نیز با تشخیص دمای محیط از طریق ترموستات داخلی به‌محض اینکه دمای محیط با دمای تنظیم شده روی دستگاه را یکی تشخیص می‌داد موتور یا کمپرسور کولر را خاموش می‌کرد.

خرید اینترنتی کولرگازی جی پلاس

برای خرید کولرگازی جی پلاس می‌توانید از سایت  خانه تک محصولات جی پلاس را سفارش دهیم.

 فروشگاه لوازم خانگی  خانه تک نماینده ی جی پلاس در امین حضور تهران میباشد.

این مطلب تبلیغاتی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *